Sales gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Értékesítési gyakornokokat keresünk partnercégünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.

Érdeklődsz az üzleti élet és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen, akkor ez a munka neked való! Fejlesztheted a tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy?

Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Kevesebb órád lesz a félévben?

Heti 25-30 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányaidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz!
Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! :)

Karriert építenél?

Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban!

Ha érdeklődsz a sales szektor iránt,
Ha kreatív vagy és önállóan gondolkodsz,
Ha kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, akkor várjuk a jelentkezésed!

Sales gyakornok

Feladatok

  • Értékesítők munkájának segítése
  • Üzletlátogatás
  • Adminisztratív háttértámogatás
  • Értékesítők toborzása és kiválasztása
  • Meetingek riportjainak összeállítása
  • Speciális újságmegjelenéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (akár passzív is)
  • Magabiztos MS Office felhasználó vagy
  • Minimum középfokú angol nyelvtudásod van
  • Hosszútávú munkalehetőséget keresel

Munkaidő

Rugalmas beosztásban, hétköznaponként, heti 25-30 órában.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés - bruttó 1121 Ft/óra
  • Céges laptop és dolgozói telefon előfizetés
  • Rugalmas beosztás
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest