Sales gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Te is azon gondolkodsz, hogy suli mellett szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni, hogy mire a diplomádat kézhez kapod, legyen releváns tapasztalatod. Indítsd a karrieredet nálunk, Sales területén! Szuper lehetőség ha a jövődet az értékesítés területén képzeled el, ugyanis gyakornokként lehetőséged lesz megtanulni a business development folyamatait, üzleti tárgyalások lebonyolításait és persze az üzletkötés lépéseit. Várjuk a kihívást kedvelő, fejlődni vágyó, jó kommunikációs képességekkel bíró kollégánkat vagy kolleginánkat 4/6 órában.

Rólunk annyit, hogy kimondottan IT-s keresésekre specializálódott munkaerő-közvetítő vállalat vagyunk, a főhadiszállásunkat is egy szoftverfejlesztő céggel osztjuk meg, így elmondhatjuk, hogy nem csak hírből és interjúkról ismerjük a fejlesztőket. :)

Sales gyakornok

Feladatok:

  • Munkáddal hozzájárulsz, hogy bővüljön a leendő ügyfeleink köre. Ehhez minden háttértámogatást megkapsz majd a profi CRM rendszertől, céges laptopon, telefonon át, a szakmai támogatásig.
  • Legeredményesebben csapatban lehet dolgozni, így számitunk a te sales support tevékenységedre is az új ügyfelek behozása kapcsán, ami nagyban hozzájárul majd a csapat sikerességéhez!
  • Sales-esként pedig a munka legizgalmasbb része lesz, azaz a hab a tortán a tárgyalások lebonyolítása. Ha ezen a területen képzeled el tényleg a jövődet, akkor itt lehetőséged lesz nem csak a tanulásra, de a részvételre is. Olyan kollégát keresünk aki hozzánk hasonlóan tűzbe jön a tárgyalások lehetőségétől és él az aktív részvétellel is. A célunk az lesz, hogy végül Te is a tárgyalás és üzletkötés mesterévé válj. Ehhez nem csak megfelelő eszközöket, de a tudás elsajátítását is biztosítjuk. A többi már csak rajtad áll!

Elvárások:

  • Beszéljünk most egy kicsit rólad. :) Nem gond, ha még sosem csináltál hasonlót, kimondottan szeretünk pályakezdőkkel dolgozni, amennyiben úgy érzed, nyitott vagy, bírod a gyűrődést, és fel tudod venni a tempónkat.
  • Amiből nem tudunk engedni: aktív hallgatói jogviszony – emellett szeretnénk kérni, hogy legalább heti 20-25 órát tölts nálunk: ezt természetesen rugalmasan, az órarendedhez igazítva tudod végezni.
  • Aktív angol nyelvtudás fontos lenne, mert fogod használni, a későbbiekben szóban is, úgyhogy fontos, hogy merj megszólalni.
  • Legyél nyitott az IT-ra. Elsőre talán ijesztőnek tűnhet a számodra ismeretlen kifejezések, de minden lehetőséged meglesz, hogy kérdezz. Elengedhetetlen viszont, hogy meg akard tanulni a szakmát, és ezért hajlandó legyél tenni is.
  • A kiváló kommunikációs készség egy sokat használt kifejezés az álláshirdetésekben, nem véletlenül írjuk bele mi is: tudd magad választékosan kifejezni szóban és írásban is, legyél igényes a helyesírásodra.
  • Alapvető, felhasználói szintű számítógépes ismeretek: nem kell nagy excel-zsonglőrködésre gondolni, de azért az alap dolgokkal tudj boldogulni.
  • Szuper, ha vannak önálló ötleteid, és feltalálod magad különböző szituációkban. Ideális, ha nem azért csinálod a feladataidat, hogy jók legyenek a számok a riportokban, hanem mert eredményt szeretnél elérni.
  • Tudj felállni, ha úgy érzed, valami most nem úgy alakult, ahogy tervezted. Van ilyen. Ilyenkor újratervezünk, megyünk tovább. A kezedet ilyenkor sem engedjük el.
  • Reméljük, szereted a kutyákat, ugyanis az irodánk kutyabarát, így szinte minden nap van itt velünk egy négylábú. :)
  • B kategóriás jogosítványra is szükséged lesz, hiszen a betanulási idő után majd Te fogsz tárgyalni, természetesen itt is számíthatsz a támogatásunkra.

Rólunk:

  • Azt már tudod, hogy egy szoftverfejlesztő céggel vagyunk egy helyen, így az irodai környezetünk is kimondottan modern: vannak babzsákok, csocsó- és biliárdasztal. Természetesen a céges laptop és telefon alap.
  • Fontosnak tartjuk az egészséges életmódot: hetente vannak gyümölcsnapok, ingyen kávé, az irodaházban biztonságosan le tudod zárni a biciklidet, All you can move kártyát is válthatsz ki, és közös daubner pogizásra is rendszeresen számíthatsz.
  • Sok a csapatépítő program: itt gondolhatsz akár margitszigeti piknikre, vagy közös borozásra is.
  • Nagy hangsúlyt fektetünk a képzésekre: rendszeresek a külsősök által tartott IT-s képzések, de a soft skill-ek fejlesztését is fontosnak tartjuk.
  • Irodánk közvetlenül a Duna parton van!
  • Munkaidőben használhatod a céges autót
  • Kialakult folyamatok, legfrisebb sales támogató alkalmazások használatát is biztosítjuk számodra.

Munkavégzés helye:

Budapest (2.kerület)

Önéletrajzodat, bérigényed megjelölésével várjuk.

Budapest