Sales Kontroller (Budapest)

(RR-7211)

Pozíció

Sales Kontroller
(RR-7211)

Feladatok

  • Rendszeres pénzügyi jelentések készítése
  • Éves pénzügyi tervek elkészítése, terv- tény adatok összehasonlítása, riportolása
  • Szoros és támogató együttműködés az értékesítési területtel
  • Ügyfél és termék jövedelmezőségi kimutatások készítése
  • Ad hoc riportok készítése a hazai management és a nemzetközi vezetés igényeinek megfelelően
  • A kontrolling folyamatok folyamatos fejlesztése, aktív részvétel az átlátható kontrolling folyamat fejlesztését megcélzó projektben
  • Pénzügyi kimutatások készítése SAP rendszer használatával, illetve szükség esetén Power Point prezentációk készítése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdász, pénzügy szakirány)
  • 3-5 év sales kontrolling tapasztalat (FMCG szektor előnyt jelent)
  • Aktív, legalább erős középfokú szakmai angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló Excel (VBA/makró-írás ismeret elvárt) és Power Point felhasználói tudás
  • Proaktivitás és önállóság
  • Rugalmasság, nyitottság, alkalmazkodó készség
  • Kiemelkedő analitikus és problémamegoldó készség

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest