Sales manager (autóipar) (Eger)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóiparnak beszállító és gyártó vállalat számára keresünk felsővezetőt, stratégát az alábbi pozícióba:

Sales manager (autóipar)

Feladatok

  • Partnerünk fém termékeinek értékesítési az autóipar számára (OEM és TIER1);
  • Már meglévő Partnereknél az értékesítendő termékpaletta szélesítése;
  • Partnerüket képviselni konferenciákon, kiállításokon;
  • A gyártás fejlesztése, ha a piacon látja, hogy valamire kereslet van.

Elvárások

  • Felsőfokú, lehetőleg műszaki végzettség
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Aktív kapcsolati tőke az autóiparban, OEM-eknél és TIER1 beszállítóknál

Amit kínálunk

  • A tapasztalatot és kapcsolati tőkét értékelő bér és juttatás, vállalati gépjármű.

Munkavégzés helye

  • Eger

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Tárgy: Értékesítési vezető, É-K Mo

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett).

Eger