Sales manager (poultry, baromfi tápok/takarmányok) (Magyarország)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
A megbízónk egy multinacionális takarmány gyártó és forgalmazó cég.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SALES MANAGER (POULTRY, BAROMFI TÁPOK/TAKARMÁNYOK) AJ -1536

Feladatok:
  • A vállalat értékesítési stratégiájának (BAROMFI, BROILER, TOJÓTAKARMÁNYOK, TÁPOK) megvalósítása Magyarországon;
  • A TERÜLETI / ÉRTÉKESÍTÉSI CSAPAT szakmai irányítása, támogatása, motiválása, ellenőrzése;
  • Az értékesítési terv alapján kitűzött célok, mennyiségi mutatók elérése;
  • ÜZLETFEJLESZTÉS, új üzleti megoldások kidolgozása és kivitelezése;
  • Kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel: KEY ACCOUNT MANAGEMENT;
  • Az ügyfelekkel (BAROMFI TELEPEK, EGYÉNI GAZDASÁGOK, DISZTRIBÚTOROK) való személyes tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása;
  • Versenytársak elemzése, piackutatás, piaci folyamatok nyomon követése, elemzése;
  • Heti, havi riportok, eredmény kimutatások készítése.

    Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (AGRÁRMÉRNÖK, ÁLLATTENYÉSZTÉSI MÉRNÖK, ÁLLATORVOSI végzettség előnyt jelent);
  • 5-8 éves baromfi takarmányozásban (POULTRY FEEDING), állattenyésztésben, mezőgazdaságban szerzett KERESKEDELMI vagy baromfi TELEPVEZETŐI tapasztalat;
  • Meglévő országos kapcsolatrendszer;
  • Kereskedői véna;
  • Proaktív és gyakorlati szemléletmód;
  • Aktív, kommunikációképes ANGOL nyelvtudás;
  • VEZETŐI képességek;
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség;
  • B kategóriás jogosítvány.

    Munkavégzés helye: Magyarország