Sales menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

ATECHCOMP Hungary Kft.

Cégünk két barát számítógépes játékok iránti szenvedélyéből indult, és most már 10 éve foglalkozik felújított számítástechnikai termékek értékesítésével.Mivel nagyban gondolunk és a problémákat kihívásnak tekintjük, ezért az a célunk, hogy egész Európát meghódítsuk egy kisvárosból minőségi termékeinkkel.Zöldek vagyunk. Egyrészt a számítógépek felújításával csökkentjük az elektronikus hulladék mennyiségét, másrészt tiszteletben tartjuk a környezetet a felhasznált anyagok és erőforrások tekintetében. Ha fontos számodra a jövő, és valamit tenni akarsz érte, csatlakozz hozzánk mint

Sales menedzser

Ha olyan ember vagy, aki tudja, mit akar, és nem fél a felelősségtől, akkor téged keresünk az új budapesti irodánkba. Ha képes vagy saját kezedbe venni a sorsodat, és keményen dolgozni, mint értékesítő, akkor számodra nálunk a határ a csillagos ég. Hozd a lelkesedésedet és mi támogatunk prémium termékeinkkel és a szükséges erőforrásokkal. A lehetőségek és a stabil alapok adottak, rajtad múlik, hogy részese leszel-e a közös sikernek.

Ha még nem vagy profi értékesítő, nálunk gyorsan megtanulhatod. Azonban, ha már van tapasztalatod, lehetőséget adunk arra, hogy javítsd értékesítési készségeidet. Ha rendelkezel a szükséges nyelvtudással, akkor részt vehetsz nemzetközi projektjeinkben is.

Feladataid közé tartozna:

  • már meglévő ügyfelekről való gondoskodás, partnerlátogatás
  • új ügyfelek keresése, cégünk személyes prezentálása
  • termékeink és szolgáltatásaink értékesítése
  • ügyfeleink kérdéseinek készséges megválaszolása és problémáik gyors megoldása

Hogyan járulhatsz hozzá közös sikereinkhez:

  • szeresd az emberekkel való munkát és légy türelmes a vásárlókhoz
  • légy proaktív a konfliktusok és problémák megoldásában
  • beszélj folyékonyan magyarul (cseh, spanyol vagy olasz nyelv előny)
  • legyen némi értékesítési tapasztalatod
  • érdeklődj a számítástechnika iránt
  • legyen pozitív hozzáállásod a munkához és az élethez
  • szeresd a kihívásokat
  • legyen középiskolai érettségid, vagy egyetemi végzettséged
  • haladó szinten tudd kezelni a MS Office csomagot (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • legyen B kategóriás jogosítványod

Munkavállalói juttatások:

  • laptop és telefon, céges autó (saját használatra is)
  • szakmai képzésben és előadásokon való részvétel
  • fiatal csapat, mely készen áll a célok elérésére
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • saját rendszerek, amelyek felgyorsítják és megkönnyítik a munkát
  • rendszeres csapatépítés
  • izgalmas feladatok

Munkavégzés helye

Budapest – Magyarország, Rugalmas munkavégzési hely

Jelentkezésed a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

Budapest