Sales munkatárs (Budapest)

Sales munkatársat keresünk

Sportruházat értékesítésére teljes munkaidőben

Feladatok:

  • új ügyfelek felkutatása, értékesítés bővítése
  • tárgyalások lebonyolítása
  • megrendelések menedzselése
  • meglévő és új ügyfelek kiszolgálása
  • árbevétel maximalizálása, a színvonalhoz mérten a lehető legmagasabb ügyfél elégedettség biztosítása
  • ügyféligények folyamatos nyomon követése, innovatív megoldási javaslatok kidolgozása

Elvárások:

  • Értékesítésben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Talpraesett, kitartó, önálló munkára képes személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • MS Office felhasználó szinten ismeri

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + prémium juttatás
  • Céges telefon, céges laptop
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest