Sales team leader (Budapest)

Startupként indult, mára 130 fős piacvezető logisztikai szolgáltatással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk egy Sales Team Leadert, aki egy kisebb értékesítő csapatot fog vezetni a szervezeten belül. Amennyiben van már people management tapasztalatod, szolgáltatás értékesítés területén dolgoztál és folyékonyan beszélsz angolul, úgy várjuk jelentkezésed!

Sales team leader

Feladatok

  • Négy fős értékesítési csapat munkájának koordinálása, összefogása (3 belföldi és egy nemzetközi, külföldön élő értékesítő)
  • Heti sales meetingek szervezése és megtartása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (marketing, IT, operáció) - heti meeting
  • Értékesítők munkájának támogatása,
  • Eszkalációk kezelése, problémák megoldása
  • Külföldi partnerekkel tárgyalás angol nyelven, új, nagy ügyfelek megszerzése a cég részére
  • Riportok készítése a vezetőség felé
  • Értékesítők teljesítményének értékelése, folyamatos feedback adás

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló analitikus képesség, riportolás Excelben
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Csapatvezetői tapasztalat
  • Megbízható, következetes vezetői stílus
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Előny a logisztikai tapasztalat és szolgáltatás értékesítésben való jártasság

Amit kínálunk

  • Dinamikusan növő, stabil cég
  • Egyedülálló technológia Európában
  • Home office és hibrid üzemmód
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó, laptop, telefon

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest