Sales vezető budapest (Budapest)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Újpesti Területi Igazgatóságunk

Sales vezetőt

keres.

Kik vagyunk?

A Generali Értékesítési Hálózatában mindenki megtalálja a helyét.

Különbözünk, mégis összetartunk. Mindenben segítünk, hogy sikeres legyél a közös és saját céljaid elérésében. Nem csak keressük a lehetőségeket, de meg is teremtjük őket, hogy biztos jövőt építhessünk ügyfeleinknek és magunknak.

Kit keresünk?

Vezetői ambícióval, BIZTOSÍTÁSI TAPASZTALATTAL és empatikus személyiséggel rendelkező partnerre van szükségünk, aki:

  • ismeri a céljait és tudja, hogy mit kell értük tennie.
  • nyitott a világra és hamar el tudja nyerni az emberek szimpátiáját,
  • meglévő kapcsolati hálóját képes továbbépíteni,
  • képes tervezni, szervezni, motiválni,
  • nem idegenkedik a modern informatikai eszközökkel való munkavégzéstől
  • min. 2 év értékesítési területen (előny a biztosítási terület) szerzett tapasztalattal, gyakorlattal rendelkezik,
  • rendelkezik felsőfokú végzettséggel vagy MNB biztosításközvetítői hatósági vizsgával

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed, és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Feladataid lesznek

  • a tanácsadói csapat vezetése, fejlesztése
  • hálózatfejlesztés
  • az értékesítési tevékenység koordinálása
  • az üzleti tervek teljesítése
  • érdekeltségi rendszerek működtetése

Pályázathoz szükséges

Jelentkezésedet jövedelemigénnyel ellátott szakmai önéletrajzzal várjuk.

Ahol dolgozni fogsz

  • zirodaházunk jól megközelíthető, központi helyen van a Westend közelében (Budapest, Váci út 36, 1132),

  • béren kívüli juttatási csomag,

  • rugalmasan oszthatod be az idődet,

  • mi kereteket adunk a munkádhoz, rajtad múlik, hogy mit hozol ki ezekből a lehetőségekből,

  • lelkesen, igazi csapatként inspiráljuk egymást és ennek Te is részese lehetsz,

  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.

Budapest