SAP BI Lumira fejlesztő / tanácsadó (Szeged)

(Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

SAP BI Lumira fejlesztő / tanácsadó

Egy német származású multinacionális nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, németül és/vagy angolul magabiztosan beszélő SAP BI Lumira fejlesztő / tanácsadó munkatársat. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezel és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te, vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • Grafikus felületeket fejlesztése az ügyfelek részére: riportok, dashboard, adatlekérések
  • A felmerülő ügyféloldali kérdések és igények kezelése
  • Megoldási koncepciók kialakításának és megvalósításának támogatása
  • Offshore és Nearshore partnerekkel történő együttműködés
  • Fejlesztői, tesztelési, integrációs feladatok végrehajtása
  • Szakmai és technikai koncepciók implementálása és rolloutja a projekt keretein belül
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyféloldallal szóban és írásban

Ha mindezzel rendelkezel,

  • A következő technológiákat ismered: Lumira 2.0/2.1 (esetleg a régebbi Design Studio 1.6)
  • Legalább 2-5 év tapasztalattal rendelkezel hasonló munkakörökben
  • Programozási ismeretek: CSS, HTML 5, Java Script
  • Szívesen használod a német/angol nyelvtudásodat szóban és írásban is
  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldás orientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Erős kommunikációs képesség
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalatok
  • Graphomate, WebI, SAP BW on HANA / BW4HANA, SAP UI5 ismeret

Szeged