SAP Consultant / Project Manager /Győr/ (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő GYÁRTÓ vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SAP Consultant / Project Manager /Győr/

Feladatok

  • SAP fejlesztések koordinálása (WM,MM,SD...stb. modulok);
  • Stratégiai célok meghatározása;
  • Riportálás a Globál SAP Program Igazgató részére;
  • Kapcsolattartás a gyár és a nemzetközi SAP fejlesztési központ között;
  • Igények felmérése, továbbítása, fejlesztések tesztelése, bevezetése;
  • Új SAP funkciók implementálása;
  • Más site-ok támogatása ezen a területen;
  • Folyamatok hatékonyságának növelése;
  • Az SAP verzióváltásokra előkészülés (modernizáció).

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat, legalább 7-8 év
  • SAP bevezetésben, verzióváltásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Gyártó céges szakmai tapasztalat
  • SAP WM,MM modulismeret, más modulok ismerete SD,FI stb előny)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Utazás vállalása

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, juttatási rendszer, bónusz, letelepedés támogatása (amennyiben erre szükség van);
  • Home Office lehetőség
  • Nemzetközi környezet és globál projektekben való részétel;
  • Hosszú távú stabilitás, perspektíva;
  • KARRIERLEHETŐSÉG.

Munkavégzés helye

  • Győr

Jelentkezek az állásra a [email protected]email címen keresztül!
Az önéletrajzát angol nyelven várjuk.

Tárgy mezőben: SAP Business Analyst, Győr

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 Falucskai Ágnes

Győr