Scrum Master (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt. Scrum Master pozícióba munkatársat keres!

Kik vagyunk?

A HVG Kiadó online portfólióját fejlesztő csapatunk elkötelezett az új technológiák iránt. Saját megoldásban fejlesztünk online portál és listing megoldásokat. Fiatal, dinamikus gárdánk több scrum team-re osztva rövid, pörgős sprintekben dolgozik, teljesen agilis módszertani és fejlesztési környezetben.

Kit keresünk?

Olyan kollegát keresünk, aki egy scrum fejlesztő csapatot scrum mastereként segít, hogy a csapat a célra fókuszálva tudja a fejlesztési feladatokat, termékcélokat megvalósítani.

Feladatok:

  • 5-7 fős fejlesztői csapat munkájának koordinálása.
  • A csapat munkáját gátló akadályok elhárítása, a fejlesztéshez ideális környezet biztosítása.
  • Napi/heti ceremóniák szervezése, koordinálása (stand upok, tervezések, retrospektívek).
  • Projektadminisztráció (elsősorban a JIRA feladatkezelő rendszerben).
  • Más részlegekkel való kapcsolattartás (más csapatokkal, PO-kkal, menedzsmenttel).
  • A scrum masteri feladatok mellett kisebb projektfeladatok ellátása.

Elvárások:

  • Scrum ismerete.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, barátságos személyiség.
  • Pontosság, precizitás, jó adminisztrációs képesség.
  • Projektkoordinációban vagy agilis környezetben szerzett tapasztalat.
  • Webes technológiák területén szerzett ismeretek.
  • 1-2 év szakmai tapasztalat, Agilis módszertan ismerete.
  • Angol nyelv középszintű ismerete.

Előnyök:

  • Scrum Masteri munkatapasztalat.
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma, informatikai vagy műszaki szakirány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés.
  • Továbbképzési lehetőség.
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra.
  • Színvonalas, zöld munkakörnyezet.
  • Közös sörözések, közös futás, csocsó, XBOX.
  • Kedvezményes sportolási lehetőség.
  • Végtelen mennyiségű kávé, tea.

Kezdés:

Azonnali.
Budapest