SD mérnök (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, bővülő autóipari gyártó vállalathoz keresünk PROFI QUALITY szakembert, a következő pozícióba:

SD mérnök

Feladatok

  • A beszállító teljesítmények, képességek és kapacitások felmérése;
  • A területhez tartozó beszállítók fejlesztése, minőségügyi reklamációk intézése;
  • Alkatrészek és folyamatok jóváhagyása;
  • Beszállítói auditok tartása, beszállítók értékelése;
  • Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál;
  • Folyamatok fejlesztésére javaslattétel;
  • Beszállítók látogatása.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség
  • Autóiparban szerzett több éves tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Beszállítói v. beszállító fejlesztői tapasztalat v. affinitás
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Piaci átlag feletti bérezés, hiszen nagy felelősséggel járó pozícióról van szó.
  • Bár autó nem jár hozzá, a pool car használható beszállítók látogatásakor, természetesen.
  • A bejárást teljes egészében támogatja Partnerünk, a cafeteria mértéke is jelentős.
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség hosszú távon.

Az ideális pályázó:

  • Karizmatikus, kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik.

Munkavégzés helye

  • Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Győr