Seat Climate System Engineer (Magyarország)

Seat Climate System Engineer

Feladatok

  • Új termékek fejlesztése a vevői igények alapján,
  • Aktív kapcsolattartás a vevőkkel (OEM, TIER1), és beszállítókkal műszaki kérdésekben,
  • Meglévő termékek továbbfejlesztése és módosítása,
  • Termékdokumentációk elkészítése,
  • Tesztelések tervezése, lebonyolítása, elemzése a társosztályokkal együttműködésben,
  • Szükség szerint új anyagok bevezetése, közreműködés alapanyag DVP elkészítésében,
  • DFMEA-k elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, mechatronika vagy közlekedésmérnök),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Autóiparban szerzett munkatapasztalat,
  • Műanyagiparban szerzett munkatapasztalat,
  • 2 éves fejlesztői tapasztalat,
  • Felhasználói szintű ismeret: MS Office, CATIA, AutoCAD,
  • Problémamegoldó gondolkodás,
  • Hatékony időbeosztás,
  • Precíz és pontos munkavégzés,
  • Következetes munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Albérlet / utazási támogatás,
  • Kötetlen munkarend, nagyrészben home office-ból történő munkavégzés,
  • Éves bónusz, cafeteria,
  • Tréningek, fejlesztési programok,
  • Egészségügyi szűrések, sportolási támogatás,
  • Változatos, kedvezményes saját étkező,
  • A járványhelyzettől függően vállalati rendezvények.