Segédmunkás / gépkocsivezető (Budaörs)

Asztalos és bútorgyártó üzem megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Segédmunkás / gépkocsivezető

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Bútor szállításhoz szükséges fizikaállapot,
  • Jó kézügyesség vagy asztalosüzemben szerzett tapasztalat,
  • Dinamikus, nyitott, kreatív személyiség

Előnyt jelent:

  • Asztalos szaktudás

Feladatok:

  • Asztalos üzemben történő napi munkavégzés,
  • Bútor szállítás és szerelés a helyszínen,
  • Raktári feladatok,
  • Áruátvétel,

, Megbízóról:,

Asztalos és bútorgyártó üzemükbe keresünk asztalos munkát végző vagy azt megtanulni szándékozó és B kategóriás jogosítvánnyal már rendelkező, 3,5 t-ás kisteherautó vezetésére alkalmas személyt., Mottó: Elég ha dolgozni szeretsz! A többit megtanítjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Elegáns munkakörnyezet,
  • , FONTOS! KIZÁRÓLAG OLYANOK JELENTKEZZENEK, AKIK VÁLLALJÁK, HOGY BUDAÖRSÖN VAN A MUNKAVÉGZÉS, ILLETVE ENNEK VONZÁSKÖRZETÉBEN LAKNAK!

Munkavégzés helye:

Budaörs

Budaörs