Senior Back-end fejlesztő (INTS/14/56) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Senior Back-end fejlesztő INTS/14/56

 Egyedi üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk

.Net tapasztalattal rendelkező Back-end fejlesztőt

Feladatok

  • REST API fejlesztés ASP.NET Web API – val
  • Komplex business domain megértése és fejlesztése
  • 3rd-party komponensek / API - k integrálása
  • Éles incidensek kezelése és javítása

Elvárások

  • 3-5 év szakmai tapasztalat.
  • ASP.NET (intranet és/vagy internet) és .NET fejlesztési tapasztalat
  • REST API fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • SQL és NoSQL (Redis, MongoDB, RavenDB, Cassandra) programozásában szerzett tapasztalat
  • Komplex, elosztott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktív szemlélet

Előny

  • Git és Powershell tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Gyors fejlődés – vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat
  • MCPD vizsgák – minden kollégánknak ingyenesen biztosítjuk a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt
  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények, csapatépítők
  • Rekreáció – pihenősarok
  • Gyümölcskeddek

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Budapest