Senior bérszámfejtő (Budapest)

24 órából dolgozz 30-at!?

Eszünk ágában sincsen arra kérni téged, konvertáld át az időt, hogy a nap 24 órájából 30-at dolgozz! Mi éjszaka bezárjuk az irodát!

Tudjuk, szereted a számokat, de nem követeljük meg, hogy fanatikusan rajongj a teljeskörű outsource bérszámfejtésért, bérelszámolási tanácsadásért és egyéb mizériákért!

Egész egyszerűen számítunk:
- rád
- a lelkesedésedre
- a szaktudásodra
- a szakmaszeretetedre
Bízunk abban, hogy rendelkezel releváns végzettséggel és 2-3 éves szakmai tapasztalattal.

Tudd, hogy itt nincs:
- hitegetés, mellébeszélés
- ájulásig túlóra (mi éjszaka bezárjuk az irodát!)
- egymásra mutogatás

Számíts:
- markáns technikai és szakmai támogatásra
- jó hangulatú hétfőkre (képzeld el a pénteket!)
- arra, hogy bérszámfejtési időben is lesz időd a családodra, magánéletedre
- remek főnökre
- betartott ígéretekre – megbeszéljük és úgy lesz
- olyan „misztikumra”, melyben a vezetőség kiáll a munkatársakért
- ideális munkahelyre, ahova szívesen érkezel

Ha továbbolvasol és a száraz részektől csitul a pulzusod, nincs más teendőd, mint jelentkezni hozzánk!

Senior bérszámfejtő

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés (Outsource és kölcsönzötti állományra vonatkozóan)
  • Munkaidő nyilvántartások és egyéb kifizetések ellenőrzése, egyeztetése
  • Munkatársak beléptetése és kiléptetése
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás
  • Letiltások, levonások kezelése, rögzítése
  • Családi adó- és személyi kedvezmények rögzítése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Munkaügyi asszisztensek munkájának koordinálása
  • Új kollégák betanítása

Követelmények

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Naprakész jogszabályi ismeretek
  • Csapatszellem
  • Precizitás, rendszerszemlélet
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete, ezen belül Excel magabiztos ismerete
  • Nexon bérprogram ismerete

Amit kínálunk

  • Családias légkör segítőkész kollégákkal
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
  • Munkába állás kezdete: 2019. szeptember
  • Munkaidő: H-P 8-16:30

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest