Senior beruházási mérnök (Bács-Kiskun megye)

A hirdetés már lejárt!

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR BERUHÁZÁSI MÉRNÖK

(14-9215)

pozícióba

Feladatok

  • Villamos beruházások megtervezése, kivitelezése, szakmai támogatása,
  • Társosztályokkal való együttműködés, területek közötti koordináció,
  • A berendezések hibaelhárító karbantartási tevékenységek megszervezése,
  • Megelőző karbantartási tervek folyamatos optimalizálása,
  • Auditokon, megbeszéléseken való részvétel, dokumentáció kezelése.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség (automatizálás szakirány előny),
  • PLC programozási ismeretek,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (beruházás, karbantartás előny),
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Céges autó

A munkavégzés helye

Csongrád és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9215”-es referenciaszám feltüntetésével .

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

www.humanfield.hu