Senior Beszerző (Nagykanizsa)

Senior Beszerző

Leírás

Gyártó partnercégünk részére keresünk új kollégát

Feladatok

  • Felelős az üzemek projektjeinek támogatásáért
  • Kijelölt projektcélok és a beszerzési stratégia összehangolása
  • Megrendelések kiadása, a rendelés státuszának nyomon követése
  • Az árlisták ellenőrzése és frissítése
  • A minőségügyi osztállyal együtt kezeli a beszállítókkal szembeni reklamációkat
  • Beszállítói adatbázis bevitele és karbantartása a szoftverben, adatok frissítése
  • Ajánlatkéréseket küld a beszállítóknak
  • Felelős annak irányításáért, hogy az anyagok késedelem nélkül eljussanak a vállalathoz
  • Együttműködik a többi részleggel, különösen a mérnöki, termelési, minőségi és pénzügyi részlegekkel
  • Előkészíti az adatokat és összefoglalókat készít a vezető beszerzési vezető számára
  • 3 fős csapat irányítása

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Beszerzési és ellátási láncban szerzett több mint 5 éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség, kiváló tárgyalási technika
  • Több projekt egyidejű koordinálására való képesség

Előny:
  • Ötvözött és műanyag anyagokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Olasz nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Nyitott munkahelyi légkör, támogató környezet
  • Változatosság; tanulási, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa