Senior Delphi fejlesztő (Budapest)

Multinacionális partnerünk pénzügyi és állami cégek részére fejleszt egyedi megközelítésű nagyteljesítményú DMS & Workflow szoftvert. Ügyfeleik igénye és a saját vízióik alapján fejlesztik a több száz paraméter beállításával testreszabható low-code üzleti rendszerüket. Elkötelezettek az egyéni és a csapat szintű kreativitás mellett, ezért tehetséges kollégákkal szeretnék bővíteni a csapatukat, akik részesei akarnak lenni ennek az izgalmas kutató/fejlesztő munkának.

Senior Delphi fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

FŐBB FELADATOK

  • Kis, agilis csapat tagjaként a meglévő Delphiben írt kliens oldali rendszer megismerése
  • Rendszertervezővel együttműködve funkcionális továbbfejlesztése, karbantartása, modernizálása és felhasználóbarát kliens felületek fejlesztése
  • Részvétel a tervezésben
  • Hibakeresés és -javítás
  • Unit tesztek írása
  • Fejlesztői dokumentáció készítése, karbantartása
ELVÁRÁSOK
  • Delphi XE5, vagy a feletti verzió ismerete
  • Integrált ügyviteli szoftverfejlesztésben szerzett minimum 4 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Verziókezelő rendszer ismerete
  • Angol nyelvű szakirodalom, specifikációs dokumentumok megértése
ELŐNYT JELENT
  • Többrétegű alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • MS SQL ismerete
  • C# ismerete
  • Code review tapasztalat
  • Refactoring ismeretek, tapasztalat
  • Releváns Microsoft vizsgák, minősítések
  • Rendszertervezői ismeretek
AMIT KÍNÁLUNK
  • Dinamikus csapat és munkakörnyezet
  • MS képzéseken, konferenciákon való részvétel
  • Versenyképes juttatási csomag

Budapest