Senior Facility mérnök (Mór) (Mór)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Több 100 főt foglalkoztató gyár részére az alábbi pozícióba keresünk felelősségteljes és tapasztalt kollégát:

Senior Facility mérnök (Mór)

Feladatok

  • Létesítményüzemeltetési feladatok összefogása, ellátása;
  • A telephelyek megelőző, tervezett és nem tervezett karbantartási és hibajavítási munkák megszervezésének, lebonyolításának támogatása;
  • Szakági alvállalkozók ellenőrzése (általános épületgépész, elektromos, tűzoltó és tűzbiztonsági rendszerek);
  • A telephelyi rendszer folyamatos fejlesztése, karbantartási tervek folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása;
  • Az épületek és a hozzájuk tartozó infrastruktúra működésének folyamatos biztosítása ;
  • Közüzemi fogyasztások nyilvántartása;
  • Infrastrukturális költségek optimalizálása;
  • Energiatakarékossági projektek bevezetése, követése, energia menedzsment;
  • Telephelyi dokumentációk rendszerezése és karbantartása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Létesítményüzemeltetés területén szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Motiváló senior mérnöki bérezés és teljes bejárástámogatás

Munkavégzés helye

  • Mór

Tárgy mezőben: Facility mérnök, Mór

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/9430259 (Kiss Bernadett)

Mór