Senior felügyeleti riporting szakértő (Budapest)

Magyar banki szektor kiemelkedő szereplője, kiváló lokációval keres egy olyan szakembert, akinek rendelkezik felügyeleti riportálási tapasztalata, azonbanw már inkább projektben szeretne résztvenni.

Senior felügyeleti riporting szakértő

Feladatok

  • Havi és negyedéves felügyeleti jelentés táblák összeállítása, annak szakmai felügyelete;
  • Nemzetközi számviteli sztenderdek naprakész ismerete, nyomonkövetése;
  • Negyedéves leányvállalati konszolidáció;
  • Jelentések közötti összefüggésekhez kapcsolódóan a folyamatok kialakítása és ellenőrzése;
  • Rendszerekből előállított jelentések szakmai és tartalmi ellenőrzése, felülvizsgálata;
  • Jelentésekhez kapcsolódó és konszolidációs menedzsment riportok kialakítása, szakmai támogatása

Követelmények

  • IFRS mérlegképes vizsga vagy ACCA DipIFR;
  • A hitelintézetek számára előírt felügyeleti jelentések ismerete, gyakorlati alkalmazása;
  • Szakmai tapasztalat: minimum 3-5 év releváns (adat- vagy jelentésszolgálati) banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Magas Excel tudás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest