Senior Front-end fejlesztő (Budapest)

Ügyfelünk egyedi szoftverfejlesztések megoldásszállítója hazai és nemzetközi vállalatok számára. Hozzájuk keresünk most Senior Front-end fejlesztő pozícióba kollégát egyik kiemelkedő külföldi projektjükhöz.

Senior Front-end fejlesztő

Feladatok

Feladatok:
- csapattagként olyan projektek, termékek szakmai tervezésében és megvalósításában veszel részt, amelyek nemcsak segítik ügyfeleink hatékonyságát, de akár jobbá is teszik a világot; legyen szó world-wide tartalomszolgáltatásról, microservice-ekről, IoT /M2M megoldásokról vagy mobil és médiakezelésről
- üzleti igényekből készült user storyk megvalósítása
- integrációs folyamatok implementálása
- különféle technológiai megoldások hatáselemzése, döntés előkészítés támogatása
- hibajavítás és támogatás

Követelmények

- felsőfokú szakirányú végzettséggel vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalattal rendelkezel
- alapos JavaScript, HTML5 és CSS3 ismereted van
- rendelkezel valamilyen frontend keretrendszer ismerettel (Angular2+, Angular JS, Vue.js, React)
- van 3+ év tapasztalatod frontend fejlesztésben
- van tapasztalatod reszponzív weboldalak fejlesztésében
- Git ismerettel rendelkezel

Előny:
- Webpack/Grunt ismerettel
- Bootstrap vagy Angular material ismerettel
- Javascript ES6 ismerettel
- van tapasztalatod valamely CSS preprocesszorral (pl. Sass)
- Node.js/NPM ismerettel

Amit kínálunk

- Hazai és nemzetközi projektekben való részvételt.
- Folyamatos szakmai kihívásokat a fentebb említett technológiákban.
- Akkora céget, ahol az első három nap után már biztos mindenkit ismersz az irodában.
- Olyan kávét, amiért hajlandó vagy felkelni és bejönni hamarabb.
- Rendszeres belső képzéseket.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest