Senior Full Stack Java fejlesztő (C) - Távmunka (Budapest)

Budapest

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Ügyfelünk megbízásából a következő munkakörbe keresünk szerződéssel munkatársat:

Senior Full Stack Java fejlesztő (C) - Távmunka

Feladatok:

  • Full stack Java fejlesztői feladatok ellátása magas rendelkezésre állású egyedi fejlesztések kapcsán
  • Moduláris alkalmazások, saját termékek fejleszése, üzemeltetése pénzügyi és energiaszektorban
  • Hozzájárulás az architektúrák tervezéséhez, modularizációhoz és a fejlesztési konvenciók kialakításához, betartatásához
  • Minél magasabb kódminőséget és performanicát hozó folyamatok kialakítása a munka során
  • Más fejlesztők és tesztelők segítése
  • Hosszú távú, jól működő megoldásokat megtalálása
  • Pontos dokumentálás akár angol nyelven is

Elvárások:

  • 4+ év full stack Java fejlesztői tapasztalat, Spring Boot magas szintű ismerete
  • Angular 2+ tapasztalat, frontend feladatok fejlesztése is (külön frontendes csapat nincs)
  • Microservice architektúra ismerete
  • Scrum tapasztalat (TDD, DDD)
  • Tiszta és egyszerű kódolás elveinek ismerete, gyakorlati használata (Clean Code)
  • Jó kommuikációs készség,
  • Jó problémamegoldó képességek, eredményorientáltság, „meg tudjuk csinálni” hozzáállás, hosszú távon működő, jó megoldásokra való igény
  • Kitartás a komlpex problémák felderítésére is
  • Csapatjátákos hozáállás, ugyanakkor nagyfokú önállóság, proaktivitás is egyszerre
  • Ésszerű, hatékony munkafolyamatok kialakításának és állandó fejlesztésének képessége, igénye
  • Kutatói szemlélet (POC-k írása)
  • Tanulási készség és igény, szakmai alázat, önreflexió (saját hibákból tanulás)
  • Jó dokumentációs készség, pontosság igényével
  • Magas szintű írás és olvasási készég angol nyelven (szóbeli használat nincs a munka során)
  • Tiszta Erkölcsi bizonyítvány, bűntetlen előélet

Előny:

  • Banki és energiaszektoban szerzett tapasztalat
  • Architect vagy vezetőfejlesztői tapasztalat
  • A kövekező technológiák ismerete:
    • Angular8, Ag-grid, MicroFrontend
    • Minikube/Kubernetes/OpenShift; NgiNX; Java 11; Spring Admin, Cloud,Data, Security, Batch, Integration
    • WebSocket; Hibernate; REST, SOAP; MATLAB integráció; MFA autentikáció; SSO, LDAP, Kerberos; Oauth2; ELK Stack; Unix/Linux OS; Azure/AWS Cloud
    • Apache Kafka; Oracle Service Bus; RabbitMQ
    • Oracle 12; Redis; Hazelcast; ElasticSearch
    • Bitbucket; Jenkins; SonarQube; Maven; Nexus
    • JIRA; Confluence

Lehetőségek:

  • Érdekes, izgalmas technológiai kihívások, motiváló szakmai környezet, kurrens üzleti igények (pl azonnali fizetés)
  • Változatos hazai és nemzetközi projektek
  • Igényes, összeszokott, jó csapat
  • Tanulási lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Start: ASAP (akár)

Fizetés: versenyképes bruttó bér vagy számlázási lehetőség

Munka jellege: hosszú távú, teljes idős, akár teljesen távmunka (de projektfeladattól függően rugalmasság az irodai megjelenésre)

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Budapest