Senior IFRS Tanácsadó [Cz-DIFRSM02] (Budapest)

[Cz-DIFRSM02]

Senior IFRS Tanácsadó [Cz-DIFRSM02]

Megbízónk

Megbízó partnerünk a világ egyik legnagyobb szakmai szolgáltató szervezete, melynek budapesti központjába keresünk Senior IFRS Tanácsadó kollégát.

Feladatok

- Ügyfélkapcsolatok fejlesztése az ügyfelekkel történő rendszeres kapcsolattartás során, kiemelkedő minőségű szolgáltatás nyújtása
- IFRS bevezetését célzó projektek munkacsoportjainak vezetése, IFRS könyvelési, beszámoló készítési folyamatok kidolgozása
- Ügyfelek számára az IFRS-ek szerinti egyedi és konszolidált beszámolók készítésének felügyelete
- Junior kollégák fejlesztése

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (pénzügyi/számviteli területen)
- Minimum 2 év szakmai tapasztalat IFRS számviteli és reporting területen
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Projektvezetésben, csapat irányításában szerzett tapasztalat
- Magabiztos fellépés, határozott személyiség
- Ügyfélközpontú attitűd

Előny

Amit megbízónk kínál:

- Személyes fejlődést támogató munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Gyors szakmai fejlődés lehetősége
- Fiatalos és motiváló munkakörnyezet, modern iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest