Senior IT üzleti elemző (Budapest)

Senior IT üzleti elemző

Partnerünk

Követeléskezeléssel foglalkozó nemzetközi partnercégünk számára keresünk senior IT üzleti elemző munkatársat.

Feladatok
  • Üzleti igények felmérése, elemzése, modellezése, dokumentálása felmerülő alkalmazásfejlesztések kapcsán
  • Üzleti igények technikai megvalósíthatóságának felmérése, lehetséges megoldások keresése
  • Új fejlesztések meglévő rendszerbe történő beillesztésének logikai tervezése
  • Funkcionális specifikációk és logikai rendszertervek készítése
  • Tesztelési feladatok támogatása, koordinálása
  • Kapcsolattartás a fejlesztők, tesztelők és az üzleti elemzők csapatával, valamint egyéb társterületekkel
  • Egyes fejlesztések közötti üzleti és technológiai függőségek azonosítása
Elvárások
  • Felsőfokú informatikai vagy pénzügyi végzettség
  • Minimum 3 éves üzleti elemző munkakörben szerzett tapasztalat
  • Banki-pénzügyi/behajtási/call center/ CRM tapasztalat előnyt jelent
  • Szoftvertesztelői tapasztalat
Amit kínálnak
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet újépítésű irodaházban
  • Képzési és tréning lehetőségek
  • Parkolási lehetőség
Munkavégzés helye

13. kerület

Budapest