Senior java backend developer (it) - ix. (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójának a leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és pécsi telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SENIOR JAVA BACKEND DEVELOPER (IT) - IX.

Feladatok:

  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos Java fejlesztői feladatokban (CRM alkalmazás fejlesztése)
  • Magas kódminőség biztosítása, az ehhez szükséges eszközök bevezetése
  • Aktív résztvétel a code review-kon
  • Junior csapattársak segítése, best practice-ek bemutatása
  • Új technológiák kipróbálása, bevezetése
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés (Scrum)
  • Szükség szerint kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Elvárások:

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás (ez utóbbi nagyon nagy előny!) szóban és írásban
  • 4+ év Java fejlesztői tapasztalat (JEE szemlélettel)
  • JSF GUI
  • Agilis módszertanban való jártasság
  • Nyitottság az új technológiák megismerése és bevezetése iránt
  • Adatbázis ismeretek (SQL)
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek

Előnyök:

  • Spring keretrendszer ismerete
  • Shell scripting ismeretek
  • Oracle PLSQL ismeretek

Kezdés: azonnal

Juttatás: versenyképes

Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti

Munkavégzés helye: Budapest, IX. (lehetőség van távmunkára)

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Komjád Gyöngyvér, +36.30.599.6319

Budapest