Senior Java fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk 2005 óta van jelen a piacon, jelenleg Java fejlesztő pozícióba keres senior kollégát. Projektjeiket tekintve telekommunikációs cégnek készítettek háttér mobilappot, egyik banki ügyfelüknek végeztek adatmigrációt, de komoly szerepet töltenek be vasútinformatikában is. Ha érdekes lehet számodra, görgess lentebb!

Senior Java fejlesztő

Feladatok

  • aktív részvétel a fejlesztés folyamatában a tervezéstől a kivitelezésig
  • egy 3-6 fős csapat tagjaként
  • dokumentációk elkészítése is a feladatkör része

Elvárások

  • legalább 5 éves tapasztalat Java fejlesztési területen
  • magabiztos ismeret J2EE-ben, illetve más Java technológiákban, mint Eclipse, Jdeveloper, Netbeans
  • webes technológiák ismerete (Javascript, CSS, HTML)
  • legalább egy adatbázis technológia rutinos használata (Oracle, MySQL, MsSql, PostgreSQL)
  • Unix, Windows operációs rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés és cafetéria
  • izgalmas és kihívásokat jelentő fejlesztési lehetőségek
  • csapatépítők, közös reggelik és kávézások
  • családias, egymást segítő csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest