Senior Java fejlesztő-B105SJF (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünk 2005 óta tölt be komoly szerepet többek között telekommunikáció, bank-és pénzügy illetve a vasútinformatika területén. Csapatuk legújabb tagját keressük Senior Java fejlesztő személyében.

Pozíció azonosító: B105SJF

Senior Java fejlesztő - B105SJF

Feladatok

  • A cég egyedi szoftvermegoldásainak fejlesztése
  • Szoftverfejlesztési folymatokban való aktív részvétel a tervezéstől a kivitelezésig
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapattal
  • Szakmai dokumentáció biztosítása

Elvárások

  • Legalább 5 év Java fejlesztői tapasztalat
  • Az alábbi technológiák magabiztos ismerete:
  • J2EE
  • Eclipse
  • Jdeveloper
  • Netbeans
  • Webes technológiák ismerete (Javascript, CSS, HTML)
  • Legalább egy adatbázis technológia rutinos használata (Oracle, MySQL, MsSql, PostgreSQL)
  • Unix, Windows operációs rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és cafetéria
  • Izgalmas és kihívásokat jelentő fejlesztési lehetőségek
  • Csapatépítők, közös reggelik és kávézások
  • Családias, egymást segítő csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest