Senior key account manager – Sales Management (Budapest)

(Budapest és térsége, Közép-Dunántúl)

Megbízónk anyavállalata tőzsdén jegyzett nemzetközi csoport, amely termékekbe épülő komponens- és alkatrészellátási megoldásokat nyújt a gyártóipari vállalatok számára. A magyarországi kereskedelmi vállalat a gyorsaság, minőség és költséghatékonyság követelményeit szem előtt tartva szolgálja ki gépelemekkel és alkatrészekkel az autóipari, gépipari és elektronikai ágazatban működő vevőkörét. Számára keresünk elhivatott szakembert akinek elsőrendű feladata a dinamikus növekedési célkitűzések piaci előkészítése és megvalósítása, továbbá az értékesítési és ellátási rendszer ügyfélorientált továbbfejlesztése.

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER –
Sales Management

Feladatok

  • A piac feltérképezése, piaci trendek figyelése, előrejelzések készítése
  • A felelősségi körébe tartozó termékcsoportok értékesítési stratégiájának kialakítása
  • Értékesítési tervek kidolgozása, éves árbevétel tervezése a feladatkörébe tartozó piaci területen található autóipari, elektronikai, fémfeldolgozó- és gépipari vevőkör vonatkozásában
  • Éves keretszerződések megkötése a felelősségi körébe tartozó kiemelt ügyfelekkel
  • Az értékesítési tervek teljesítésének koordinálása szoros együttműködésben a vevőkkel, az anyavállalattal, a saját belső értékesítéssel és logisztikával
  • Szorosan követi a vevőkörrel meglévő szerződések ütemes, optimális teljesítését, intézkedéseivel biztosítja a vevőkör megelégedettségét
  • Új, kiemelt ügyfelek keresése, megnyerése a felelősségi körébe tartozó közép-, nyugat-dunántúli és budapesti régiókban
  • Az ügyfelekkel közösen műszaki-fejlesztési és ellátási lánc projektek indítása, koordinálása és megvalósítása
  • Ügyfélkörét tájékoztatja a legújabb fejlesztési eredményekről, a meglévő kereskedelmi konstrukciók továbbfejlesztésére javaslatokat dolgoz ki
  • A vevőkkel való kapcsolattartás mellett fontos a társosztályokkal (beszerzés, raktár, logisztika, marketing, pénzügy) történő együttműködés is

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség, MSc vagy BSc szintű diploma
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói jártasság MS Office alkalmazásban, ERP rendszerben, jó Excel tábla szerkesztési készség
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat termelőeszközök B2B kereskedelme, gyártása, értékesítése vagy beszerzése területén, elsősorban az autóipari, elektronikai, fémfeldolgozási, gépgyártási ágazatokban
  • Vezetési tapasztalat előny
  • Gépszerkezeti elemek ismerete, rajzolvasási készség
  • Proaktív, dinamikus cselekvés, vevőorientált beállítottság
  • Kiváló tárgyalókészség, potenciális üzleti lehetőségek felismerése
  • Rugalmasság, gyors reagálás a piaci és vevőkapcsolati eseményekre, piaci trendek elemzésének képessége

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes kereset, teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó
  • Aktív részvétel az anyavállalati innovációk piaci bevezetésében
  • Önállóságot, kezdeményezőkészséget és a nemzetközi és vállalati szintű csapatmunkát támogató szervezeti környezet
  • Szervezeti fejlődési lehetőség értékesítés management feladatkörbe

A munkavégzés helye

Budapest és térsége, Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Küldje el fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER – Sales Management, Budapest és térsége, Közép-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest