Senior Kontroller (Kecskemét)

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. Kontrollert keres.

Senior Kontroller

Kamatoztasd szakmai tudásod a Mercedes-Benz-nél!

Feladatok

  • Mercedes-Benz járművek önköltségszámítási folyamatainak kialakítása és koordinációja, végrehajtása különös tekintettel a személyi jellegű és a dologi ráfordításokra
  • Eredményeinek komplex elemzése, terv-tény eltérések meghatározása, adott esetben a költségek kedvezőtlen alakulásának előrejelzése
  • A tervezett gyárbővítés senior controlleri feladatainak ellátása.
  • Az önköltségek alakulásával kapcsolatos átláthatóság biztosítása az előkalkulációk keretében, a költségek alakulásának beépítése a stratégiai és az operatív tervezésbe
  • Az új gyárrésszel kapcsolatos éves stratégiai tervezési folyamat kialakítása és koordinációja
  • A számok magyarázata és bemutatása a felsővezetés irányába

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma (közgazdász)
  • Releváns szakmai tapasztalat önköltségszámításban,  és a tervezés és kontrolling területén
  • SAP és MS Office ismeretek (Excel és Power Point)
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés, jó meggyőző képesség, csapatba integrálódás készsége
  • Kiváló elemzőkészség
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban
  • Magasfokú önállóság

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások a világ egyik vezető autóipari vállalatánál
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag, jelentős alapbéren felüli juttatások
  • Kedvezményes autólízing lehetőség
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Kecskemét