Senior Könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az Indotek Group ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb, folyamatosan növekvő szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk Te is.

Senior Könyvelő

Feladatok

AMIT MI VÁRUNK TŐLED:

Könyvelőként a szakmai tapasztalatod alkalmazását:
- teljes körű könyvelésben
- bevallások összeállításában
- beszámolók önálló elkészítésében
- könyvvizsgálat előkészítésében
Amire az idődet nem fogod fordítani:
- adóhivatalba járás
- bank-, pénztár kezelése, könyvelés
- bérfeladás könyvelése

Követelmények

TÉGED KERESÜNK, HA:

- Az eddigi tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni és bővíteni a tudásodat az ingatlan szektor területén
- Önálló, kreatív, pontos és hatékony vagy
- Legalább 3 éves tapasztalatot szereztél könyvelés területén
- Felhasználói szinten használod az MS Office-t
- Teljes munkaidőben szeretnél munkát vállalni
- Mérlegképes könyvelői vagy szakirányú főiskolai/egyetemi végzettséggel rendelkezel

Amit kínálunk

AMIT MI BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA:

- A betanulási időszakban szakmai vezetődön és a munkatársaidon kívül mentor is támogatja a beilleszkedésedet
- Törzsidős munkarendben dolgozunk, így munka után el tudod intézni az ügyeidet
- Izgalmas és felelősségteljes projekteken dolgozhatsz, amelyek megfelelő szakmai kihívást jelentenek
- Támogató és barátságos környezet vár,
- Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz
- Nálunk versenyképes fizetésed mellett szakmai továbbképzések, csapatépítő programok, angol nyelvtanfolyam és rendszeres sportolási lehetőség vár Rád.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest