Senior Könyvelő (Budapest)

Senior Könyvelő

Feladatok

  • Szállítói számlák kontírozása
  • Állami támogatásokhoz kapcsolódó jelentések összeállítása
  • Belső szabályzatok kialakításának támogatása
  • IFRS 16-tal kapcsolatos nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás anyavállalat felé
  • Részvétel havi és éves zárási feladatokban
  • Közreműködés éves beszámoló készítésében és könyvvizsgálatban
  • Lehetőség nemzetközi projektekben való részvételre
  • Home office munkavégzési lehetőség
  • 2 év határozott idejű szerződés, mely a lehetőségektől függően meghosszabbítható

If you have…

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 év számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismeretek
  • SAP használatában szerzett tapasztalat előny
  • Precíz, önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Folyamat szemléletű gondolkodás

Budapest