Senior Logisztikus / Logisztikai tervező (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Senior Logisztikus / Logisztikai tervező

Feladatok

  • Logisztikai folyamatok bevezetése, tervezése, teljes körű elemzése,
  • Készletek, anyagáramlás optimalizálása,
  • Anyagáramlási layout tervezése és optimalizálása,
  • Elemzések, riportok készítése,
  • Csomagolástervezés,
  • Logisztikai költségek kalkulációja és kiértékelése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, az ügyfelekkel és a társterületekkel a folyamatok optimalizálása érdekében,
  • Raktározási koncepciók tervezése és kivitelezése,
  • Szállítmányozás tervezése,
  • Fuvarozási tenderek elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás
  • min. 1-3 éves autóiparban, logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Előnyök

  • Szakirányú végzettség: logisztikai v. közgazdasági

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/665-75-74, +36 34/480-380}

Kecskemét