Senior Logisztikus/Stock Controller (Budapest)

Senior Logisztikus/Stock Controller

Feladatok

  • napi kapcsolattartás a termelő egységgel & társosztályokkal (angol & magyar nyelven)
  • készletnyilvántartás kezelése, részvétel a leltározásban
  • szállítmányok szervezése, nyomon követése, EKAER ügyintézés
  • riportok készítése
  • reklamációk kezelése

Elvárások

  • középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Excel)
  • gyakorlatias szemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • proaktív hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
  • nagy mennyiségű adat kezelésének képessége
  • csapatjátékos
  • erős kommunikációs képesség
  • középfokú, magabiztos angol nyelvtudás (írásban/szóban)

Előnyök

  • 2-3 év gyártási területen vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • 1-2 év vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • egy műszakos munkarend
  • segítőkész csapat – kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest