Senior Middleware alkalmazás üzemeltető (Budapest)

Pénzügyi- és biztosítási szektorban vezető pozíciót betöltő partnerünk számára keresünk Senior Middleware alkalmazás üzemeltetőt. Újonnan induló inkubátor projektekbe ajánlanak betekintést, izgalmas és kihívásokat biztosító feladatokkal.

Senior Middleware alkalmazás üzemeltető

Feladatok

  • IT alkalmazások és a hozzájuk tartozó Middleware réteg üzemeltetése
  • Adatbázis-adminisztrációs feladatok ellátása
  • Adatbázis szerverek (MSSQL, DB2, MySQL) konfigurálása és üzemeltetése
  • Az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek analitikájában és a hibák elhárításában való aktív közreműködés
  • Alkalmazás felügyelet (monitoring rendszerek segítségével)
  • IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása
  • Új rendszerek, folyamatok bevezetésénél aktív közreműködés

Követelmények

Kapcsolódó elvárások:

  • Egyetemi és/vagy főiskolai informatikai irányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
  • Átfogó ismeretek MSSQL, DB2, Microsot Server területén, illetve valamilyen script nyelvbne (pl. bash vagy Powershell)
  • SOA, ESB ismeretek
  • WebMethods-ismeret
  • Üzemeltetési tapasztalat, analitikus és proaktív problémamegoldó attitűd

Előnyt jelent:

  • JIRA rendszer (vagy egyéb feladatkezelő rendszer) ismerete
  • Webes technológiák ismerete
  • IBM MQ vagy egyéb sorkezelők ismerete
  • JAVA alapú rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Mint minden pozícióban minden cég, partnerünk is versenyképes juttatásokat kínál, ezen felül pedig jó és lazább légkört, amelyben élmény dolgozni.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest