Senior minőségügyi mérnök (Veszprém)

Partnerünk kozmetikai gyártással foglalkozó cég, akik termékfejlesztési laboratóriumukban, a megrendelők által megfogalmazott igényeknek megfelelően, képzett vegyész és mikrobiológus szakemberek segítségével végzik az új formulák kifejlesztését és tesztelését, kizárólag ellenőrzött minőségű és tanúsított beszállítóktól származó alapanyagok felhasználásával.

Ide keresünk egy vezetői készségekkel rendelkező szenior minőségügyi mérnök kollégát.

Senior minőségügyi mérnök

Feladatok

A pozíció fő fókuszában a minőségügyi rendszer működtetése és a mikrobiológiai labor vezetése lesz.

Feladatok részletesen:
- minőségirányítási rendszer működtetése (ISO 9001, Kozmetikai GMP - ISO 22716),
- külső és belső auditokra való felkészülés, levezénylés,
- mikrobiológiai csoport vezetése (tisztaság vizsgálat),
- együttműködés az üzemi minőségügyi csapattal.

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

- mikrobiológiai vagy hasonló felsőfokú végzettséggel
- gyógyszeripari és/vagy kozmetikai iparban szerzett tapasztalattal
- minőségügyi rendszerek alapos ismeretével
- szabványok ismeretével (GMP)
- tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

- folyamatos fejlődési lehetőség
- vezetői pozíció
- versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém