Senior minőségügyi mérnök (Sátoraljaújhely)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Senior minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás minőségügyi témákban;
  • Reklamációk kezelése;
  • Gyártás támogatása;
  • Együttműködés a társosztályokkal;
  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki alapismeretek
  • Autóipari szabvány ismeret: IATF 16949
  • Minőségirányítási eszközök, módszerek magas szintű ismerete: 8D,APQP,FMEA,Control Plan, SPC, PPAP
  • Tárgyalóképes német és/ vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Piaci bérezés

Előnyök

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Jó rajzolvasási képesség
  • Analitikus beállítottság
  • Korábban vevői minőségirányítási mérnök pozícióban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Sátoraljaújhely

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és német/angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Sátoraljaújhely