Senior Projektvezető (Budapest)

Nemzetközi ingatlanfejlesztő cég önállóan működő ingatlankezelői és létesítménygazdálkodói csoportja, mely kereskedelmi ingatlanokat (irodaházakat, ipari parkokat, bevásárlóközpontokat) üzemeltet, munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Senior Projektvezető

Feladatok

  • Újonnan induló saját fejlesztés teljes körű összefogása és vezetése
  • Tervező kiválasztás, tervezés koordinálása
  • Projekthez kapcsolódóan hatósággal történő egyeztetések, hatósági ügyintézés
  • Kivitelezői tender lebonyolítása
  • Projekt vállalkozásba adása
  • Kivitelezők munkáinak felügyelete, ellenőrzése
  • Projektadminisztráció elvégzése (kooperációk megtartása, riportálás, pénzügyi nyomon követés)
  • Kapcsolattartás tulajdonosokkal, és leendő bérlőkkel

Követelmények

  • Minimum 5 éves projektvezetői tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (építész-/építőmérnök)
  • Számítógép felhasználó szintű kezelése
  • Önálló munkavégzés, kreatív problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Bérlői kiépítések, vagy A kategóriás épületek átépítésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

Kiemelkedő bérezés
Dinamikusan fejlődő vállalat
Fiatalos, összetartó, profi csapat
Szakmai támogatás, mérnöki háttér
Egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest