Senior Recruiter - vállalati oldal (Budapest)

Multinacionális partnerünk csapatába keresünk tapasztalattal rendelkező on-site kollégánkat end-to-end szellemi és fizikai toborzási projektek teljes körű menedzselésére. Ha készen állsz megtenni a következő lépést a karrieredben, várjuk a jelentkezésedet!

Senior Recruiter - vállalati oldal

Feladatok:

  • Teljeskörű szellemi és fizikai toborzás-kiválasztási projektek menedzselése
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel
  • Személyes interjúk szervezése és levezetése
  • Vezetői döntések támogatása
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • A cég képviselete külsős eseményeken (pl. állásbörzén)
  • Recruitmenttel kapcsolatos projektek támogatása
  • Junior kollégák támogatása
Elvárások:
  • Minimum 2 év tapasztalat teljeskörű toborzás-kiválasztásban
  • Szellemi és fizikai toborzásban szerzett tapasztalat előnyt jelent!
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Jelölt adatbázisok, közösségi portálok és egyéb toborzási csatornák ismerete
  • Alkalmazkodó készség, rugalmasság
  • Jó együttműködési készség
Munkavégzés helye:

Dél-Pest, XXIII. kerület

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Karrierépítési lehetőség

Budapest