Senior Rendszerszervező (Budapest)

(KFW17)

A Tech People egy Európai munkaerõ-közvetítõ vállalat, mely magasan képzett erõforrásokat valamint kiszervezett
technológiai szolgáltatásokat nyújt különbözõ iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat hosszú távra, teljes munkaidőbe:

BANKI RENDSZERSZERVEZŐ
(KFA17)

Elvárások
  • Nemzetközi környezetben szerzett rendszerszervezői és /  vagy koordinációs tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Adatbázis ismeretek
  • Felsőfokú informatikai végzettség
Elõny
  • Lekérdező nyelvek (pl. SQL) ismerete
  • Riportokkal kapcsolatos fejlesztési tapasztalat
  • Alkalmazáskapcsolati ismeretek (WS, Queuing, Service Bus)
  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Pénzintézeti tapasztalat
  • PSD2 elvárások ismerete
Amit kínálunk:
  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos továbbképzési, valós fejlődési lehetőség
Kezdés: azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online fényképes önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +30.512.0990

Budapest