Senior Sales Consultant-B03SSC (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Senior Sales Consultant

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolatokkal is rendelkező, magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalat. Fő tevékenységi köre az üzleti alkalmazásfejlesztés. Csapatukat egy SENIOR SALES CONSULTANT kollégával fogják erősíteni.

Pozíció azonosító: B03SSC

Feladatok

  • Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása magyar és nemzetközi piacokon.
  • Új ügyfelek akvirációja.
  • Dedikált meglévő ügyfelkör kezelése, továbbértékesítési lehetőségek azonosítása.
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerkapcsolatok kialakítása.
  • Értékesítési folyamatok adminisztrációja.
  • Árajánlatok készítése és kezelése.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Export tapasztalat.
  • Minimum 5 év IT sales-ben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Magabiztos, erős angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint).
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban.
  • Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás.
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás.
  • Ügyfélközpontúság.
  • Megbízhatóság, precizitás.

Előnyök

  • Salesforce ismeret.

Amit kínálunk

  • Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, szülinapi tortázás, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok).
  • Belső képzések valamint képzés-támogatás.
  • Angol oktatás.
  • Gyümölcskeddek és -csütörtökök – változatos gyümölcsválaszték heti kétszer az egészséges életmód jegyében.

Munkavégzés helye

Budapest – II. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest