Senior Sales Consultant (IT terület) (Budapest)

Magyar szoftvercég nagyvállalati innovatív termékeinek értékesítése itthon és később külföldön.

Jelenleg 35 fős, magyar tulajdonú szoftverház. https://www.dbx.hu/ https://hammy3.com/

Feladatok

  • Értékesítés, üzletfejlesztés, új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása magyar és nemzetközi piacokon
  • B2B szoftver termékeink bemutatása a piacnak
  • Árajánlatok készítése és kezelése
  • Új ügyfelek akvirációja
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, új partnerkapcsolatok kialakítása
  • Értékesítési folyamatok end-to-end követése és támogatása számlázásig

Elvárások

  • Lehetőség szerint felsőfokú végzettség
  • Legalább 4-5 év IT B2B sales-ben vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szállítói oldal)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • Teljesítmény és eredményorientált gondolkodás
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás

Előnyt jelent

  • Biztosítói szektor ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbérezés+jutalék)
  • Céges autó (magáncélra is használható)
  • Változatos projektek, naprakész technológiák
  • Rugalmas munkaidő
  • Home-office lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabil hátterű cégnél

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Budapest