Senior Salesforce Fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Senior Salesforce Fejlesztő

Leírás

IT szektorban tevékenykedő, folyamatosan bővülő partnerünkhöz keresünk Senior Salesforce fejlesztőt. Partnerünk a legújabb szoftveres megoldásokat integrálja a mindennapi munka megkönnyítése érdekében.

Feladatok

  • Holisztikus szoftveralkalmazások és architektúrák koncepcionális és operatív megtervezése a felhőben
  • Felhőalapú programok fejlesztése az adatátvitel garantálása érdekében
  • Új alkalmazások és integrációk tervezése és fejlesztése
  • A meglévő Salesforce implementáció továbbfejlesztése
  • Tanácsadók támogatása, komplex követelmények végrehajtásában
  • Front-end és back-end alkalmazások fejlesztése

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség mérnök informatikus, gazdaságinformatikus, fizikus, matematikus területen, vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Minimum egyéves tapasztalat a Salesforce.com APEX Data Loaderben és integrációkban
  • Jártasság olyan objektum-orientált programozási nyelvek kezelésében, mint a Java, a C#
  • Minimum 2 éves tapasztalat a Salesforce platform testreszabásában, ideértve a következőket: Lightning komponensek a Lightning Design System keretrendszerrel, Apex, Apex Data Loader és deklaratív platform eszközök. (Process Builder, Visual Workflow, Lightning App Builder.)
  • Tapasztalat a Javascript és a HTML kezelésében, valamint a webszolgáltatások és webalkalmazások megértése (REST API, SOAP API)
  • A relációs adatbázisok (SQL) kezelésének jó ismerete
  • Jó elemző, kreatív problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Hajlandóság a folyamatos fejlődésre és nyitottságra az új témák iránt
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
A pályázat során előnyt jelent:
  • Német nyelvtudás
  • Heroku tapasztalat
  • Tapasztalat integrációs eszközökkel (Mulesoft)

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Támogató, lelkes csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Home-office lehetőség
  • Továbbképzések, egyéni fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest