Senior software engineer, webdeveloper (E-I72) (Budapest)

(E-I72)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont...

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SENIOR SOFTWARE ENGINEER, WEBDEVELOPER (E-I72)

Feladatok:

  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas kódminőség biztosítása, az ehhez szükséges eszközök bevezetése
  • Aktív résztvétel a code review-kon
  • Junior csapattársak segítése, best practice-ek bemutatása
  • Új technológiák kipróbálása, bevezetése
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés
  • Szükség szerint kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Elvárások:

  • Releváns fejlesztési tapasztalat NodeJs/Typescript/Javascript programozási nyelvben/keretrendszerben
  • Agilis módszertanban való jártasság
  • Nyitottság az új technológiák megismerése és bevezetése iránt
  • Adatbázis ismeretek
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Az ElectronJS keretrendszer ismerete
  • Az VueJS keretrendszer ismerete
  • HTML, CSS mélyebb ismerete
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: Visual Studio Code, GitLab, Jira, Confluence, Git
  • Problémamegoldó készség
  • Komplex munkakörnyezetben való eligazodás
  • Német nyelvtudás

Kezdés: azonnal

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest