Senior Szoftverfejlesztő-B76sse (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Amerikai tulajdonú, orvostechnológiai, terápiás célú berendezéseket gyártó és fejlesztő partnercégünk számára keresünk Senior Szoftverfejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B76sse

Senior Szoftverfejlesztő-B76sse

Feladatok

  • A cég egyedi, orvostechnológiai szoftvermegoldásainak fejlesztése
  • Szoftverfejlesztési folymatokban való aktív részvétel (design, coding, test)
  • Szakmai dokumentáció biztosítása
  • K&F partnerekkel való szoros egyűttműködés (külföldi utazással)

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/mérnöki végzettség
  • Szoftver tervezésben- és fejlesztésben való jártasság
  • Objektum Orientált Programozás ismeretek (C#, C++, Java)
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Modern webes technológiák ismerete
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előnyök

  • Egészségügyi szoftverfejlesztésben, képfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • DICOM szabvány ismerete

Munkavégzés helye

Budapest - XII. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest