Senior tanácsadó - business intelligence (Budapest)

(E-I67)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont...

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SENIOR TANÁCSADÓ - BUSINESS INTELLIGENCE
(BUDAPEST) (E-I67)

Feladatok:

  • Architekturális tanácsadás BI megoldások tervezésében
  • Proof of concept projektek vagy eszközkiértékelések végrehajtásában való támogatás
  • BI projektekben való közreműködés coachként és auditorként
  • Implementációs projektekben való közreműködés

Elvárások:

  • Legalább 5 éves tapasztalat hasonló területen
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Bármely BI eszköz ismerete, SQL
  • ER modellezés

Előnyt jelent:

  • Scrum
  • ITIL

Kezdés: ASAP

Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti pozíció

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: +36.30.730.2549

Budapest