Senior Tanácsadó (Risk&Compliance) [SA-CRCA18] (Budapest)

[SA-CRCA18]

Senior Tanácsadó (Risk&Compliance) [SA-CRCA18]

Megbízónk

Amerikai hátterű, a világ 130 országában jelen lévő vállalat budapesti központjába keresünk Senior tanácsadó munkatársat a bővülő Risk&Compliance csapatba. A legkülönfélébb szektorból származó ügyfeleknek nyújtanak minőségi szolgáltatást pénzügyi, üzletviteli és információ-biztonság területeken.

Feladatok

A napi feladatok része lesz:
- proaktív részvétel nagyvállalati működési és irányítási folyamatok felmérésében
- közreműködés a vállalati fő tevékenységének, ügyvitelének és pénzügyi folyamatainak vizsgálatában, operatív kockázat és kontroll környezet kialakításában és elemzésében
- saját fejlesztésű Risk Management szoftver kezelése, szoftverbe adatok feltöltése
- internal Audit feladatok, tesztelések lebonyolítása
- kapcsolattartás az ügyfelekkel, külföldi partnerirodákkal

Elvárások

- felsőfokú egyetemi vagy főiskolai végzettség
- 3-4 éves, nagyvállalatnál szerzett tanácsadói, belső ellenőrzési és/vagy számviteli területen szerzett tapasztalat
- folyékony angol nyelvtudás
- MS Office magabiztos használata (Excel, Word, Power Point)
- megbízható, precíz, pontos munkavégzés és határidők tartása
- jó kommunikációs és szervező készség
- komplex látásmód és gondolkodás

Egyéb

Amit a megbízónk kínál:
- lehetőség változatos nemzetközi projektekben, külföldi tárgyalásokokn való részvételre
- támogató, szakmailag kiváló csapat tagja lehetsz
- folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítanak horizontálisan és vertikálisan egyaránt

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest