Senior termeléstervező (Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat és bővülés miatt keresünk hozzájuk az alábbi pozícióba kollégákat:

Logisztikai munkatárs (Székesfehérvár)

Feladatok

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, megrendelések ügyintézése;
  • Gyártási igényfelmérés, nyomon követés a szállítási határidők betartásával;
  • Gyártási tervek elkészítése a vevői igényeknek megfelelően;
  • Kiszállítási ütemtervek megadása a raktár részére;
  • Alapanyagellenőrzés végrehajtása;
  • Heti és havi igényfelmérés a termelés és a kapacitás tervezésére;
  • Igényváltozások egyeztetése a vevőkkel/értékesítő csapattal;
  • Projektmunka új termékek bevezetésekor/felfuttatáskor/gyártás megszüntetésekor/termékek kihelyezésekor;
  • Pótalkatrész igények meghatározása és továbbítása a megfelelő operatív egységhez;
  • A területhez tartozó mérőszámok nyomon követése, statisztikák készítése;
  • Riportálás a logisztikai csoportvezető részére.

Elvárások

  • Gyártástervezés vagy vevői kapcsolattartás területén szerzett tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeret (Excel).

Amit kínálunk

  • Motiváló cafeteria és éves bónusz az alapbéren felül;
  • Teljes bejárástámogatás;
  • Heti 1 home office lehetőség;
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség a gyártott termékekből;
  • Albérleti/letelepedési támogatás.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár