senior Tervező- és Fejlesztőmérnök (PRÉS) (Dunaújváros)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk amerikai tulajdonban lévő, gyártási tevékenységet folytató vállalat.

Részükre keresünk az alábbi pozícióba tapasztalt kollégát:

senior Tervező- és Fejlesztőmérnök (PRÉS)

Feladatok

  • Új présszerszámok tervezése, fejlesztése a gyártás számára;
  • Új szerszámok bevezetése a gyártásba;
  • Szerszámok termelésre való felkészítése: szenzorozás, bevonatolás, tálcázás, azonosító számmal való ellátás.;
  • Szerszámpróbák koordinálása, azokon részvétel;
  • A szerszámmérnökökkel közösen folyamatosan felülvizsgálja a fejlesztési folyamatokat és sztenderdeket és dokumentálja a szerszámfejlesztések tanulságait;
  • Jóváhagyja az új szerszámok beérkezését a gyártóktól;
  • Szerszám-karbantartási tervek kidolgozása a termék bemintázását követően;
  • Gyártási modellek, rajzok készítése a CNC megmunkálóknak;
  • Szerszámterv alapján műhelyrajz készítése, anyagrendelés, szerszámtervek felülvizsgálata.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség és releváns tapasztalat
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, juttatások, felelősségteljes munkakör.

Munkavégzés helye

  • Dunaújváros

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Dunaújváros